Profesyonel Temizlik Hizmeti Hattı  0 534 278 99 45

Dış Cephe Temizlik

Özellikle dış cephesi cam ve alüminyum kompozit olan binalar ve plazaların çoğalmasıyla dış cephe temizliği ciddi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Dış cephe temizliği yapılmayan binalar; müşteriler ve ziyaretçiler üzerinde kötü intiba bırakmakta ve çalışanların kendilerini huzursuz hissetmelerine neden olmaktadır.  dış cephe temizliği konusunda uzmanlaşan KOÇERK KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ., özellikle çok katlı binaların dış cephe temizliği   cam temizliği alüminyum temizliği kompozit  temizliği gibi dış cephe  kaplamaların temizliğini iş ve işçi sağlı kurallarına son derece dikkat ederek binaların Risk analizini çıkartarak  profesyonel personel ve kaliteli ekipmanla yapmaktadır.
Dış cephe temizliği, KOÇERK Kurumsal Temizlik Hizmetleri tarafından araç üstü teleskobik platform ile yüksek metrajlar da   çalışabilen elektrikli dış cephe asansörü, Alüminyum kule iskele  ve Dağcılık teknikleri ile yapmaktadır.

Binalarınızın  dış cephe yüzeyleri, dış etkenlerden kaynaklanan kireç, pas, oksitlenme ve toz yapışmalarına karşı önce basınçlı su ile yıkanıyor. Bu dış cephe  yüzeylerin detay temizliği, daha sonra parlatıcı ve su tutunmasını azaltma
özelliğine sahip temizlik ürünleriyle %100 kesin çözüm sağlanarak yapılıyor.

Siz değerli müşterilerimizin çok büyük paralar harcayarak sahip olduğu binalarınızın bakımı ve güzel görünmesi tamamen dış cephe temizliği ile sağlanabilir. KOÇERK Kurumsal Temizlik Hizmetleri olarak; sektördeki yenilikleri araştırıp geliştirerek, müşterilerimize  uygun fiyatla, kaliteli hizmet vermek ana hedefimizdir.

• Cam temizliği
• Alüminyum kompozit temizliği
• Siding kaplama temizliği
• Granit temizliği
• Taş ve mantolama cephelerin basınçlı su ile temizliği